Макаренко Олена Іванівна

Доцент кафедри економічної кібернетики, кандидат економічних наук, доцент.

Наукові інтереси: економіко-математичне моделювання складних економічних систем, дослідження трудового колективу як багатоагентної системи, моделювання впливу податків на доходи бюджету тощо.

Освіта та досвід:

Макаренко О.І. в 1999 році закінчила Запорізький державний університет за спеціальністю „Облік і аудит” та здобула кваліфікацію економіста, у 2000 р. – кваліфікацію магістра економіки за спеціальністю „Економічна кібернетика”, в Запорізькому національному університеті працює з 2003 р. У 2006 р. захистила дисертаційну роботу «Моделювання взаємодії підприємства з активним середовищем» зі спеціальності 08.03.02 – економіко-математичне моделювання (на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України). З 01 листопада 2006 р. працює на кафедрі економічної кібернетики на посаді доцента, вчене звання доцента кафедри економічної кібернетики присвоєно у 2009 р.

Викладає дисципліни

• Математичні методи в соціології
  • Економетрія
  • Економетрика
  • Прогнозування соціально-економічних процесів та інщі.