Вступне слово

Ми живемо у ХХІ столітті – столітті нанотехнологій, штучного інтелекту, глобалізації, IPadів, IPhoneів та Googlу. Наше життя значно пришвидшилося: і кожного дня ми змушені приймати сотні рішень, що тим чи іншим чином його змінюють. Але безумовно, найважливішим завданням кожної людини, найвідповідальнішим її рішенням є вибір її майбутньої професії. І це дійсно так! Обереш не той фах – і все! Один неправильний крок миттєво викреслить декілька безцінних років твого життя. А як ми знаємо – «Час – це гроші».

Випускники кафедри економічної кібернетики економічного факультету ЗНУ – висококваліфіковані фахівці, які здатні креативно та вільно мислити і аналізувати, мають власну думку на ті чи інші економічні явища та процеси, і в майбутньому керують економікою в цілому. Ми – не прості виконавці, ми – економічні архітектори!

Можна без кінця-краю розповідати про наш економічний факультет, та, мабуть, це одна з тих речей, які просто неможливо описати словами! Бо лише проживши студентські роки на економічному факультеті можна здобути безцінний досвід, реалізувати себе як людину та науковця, знайти справжніх друзів та отримати вірну дорогу у доросле життя!